karowyl
9 miesięcy temu
2
undefined 1undefined 2
Czy ktoś z was jest mi wstanie powiedzieć czemu moja maranta tak odrzuca liście? One jakby wysychały. A wilgotnosc powietrza około 55-60%, podlewana regularnie.
Otwórz w aplikacji

Udostępnij post

2 komentarzy

plantanilla
9 miesięcy temu
1
Pędy są już dość długie. Więc to normalne, że te pierwsze liście zaczynają usychać. Można ją pociąć i ukorzenić od nowa ja to przeszkadza ;)
sagi
9 miesięcy temu
co znaczy regularnie? to nic nie znaczy
karowyl
9 miesięcy temu
2 komentarzy
Przejdź do dyskusji
Otwórz w aplikacji

Udostępnij post