Społeczność
Blog
Atlas roślin
Aplikacja
Home
Rośliny
Rękodzieło
Doniczki i osłonki
Kwietniki
karowyl
9 miesięcy temu
2
Pielęgnacja
Choroby
Szkodniki
Czy ktoś z was jest mi wstanie powiedzieć czemu moja maranta tak odrzuca liście? One jakby wysychały. A wilgotnosc powietrza około 55-60%, podlewana regularnie.
Otwórz w aplikacji
Udostępnij post
2 komentarzy
plantanilla
9 miesięcy temu
1
Pędy są już dość długie. Więc to normalne, że te pierwsze liście zaczynają usychać. Można ją pociąć i ukorzenić od nowa ja to przeszkadza ;)
sagi
9 miesięcy temu
co znaczy regularnie? to nic nie znaczy
Dodaj komentarz
karowyl
9 miesięcy temu
2 komentarzy
Przejdź do dyskusji
Otwórz w aplikacji
Udostępnij post